// Par mums

SHAFT - Vīriešu klubs

Vīriešu frizētava SHAFT BARBERSHOP pašā Rīgas centrā ar ekskluzīvi attīstītu stilu katram klientam dos iespēju justies īpašam. Nepiespiesta atmosfēra, mājīgs interjera dizains loft stilā, laba mūzika - šeit Jūs varēsiet apturēt laiku, izvairīties no ikdienas rutīnas, un par to parūpēsies mūsu komanda. Mēs cienāsim Jūs ar dzērieniem, piedāvāsim ērtu atpūtas zonu un PlayStation.

Mūsu meistari ar prieku palīdzēs Jums izveidot unikālu stilu, kas vienmēr būs lakonisks, uzsverot Jūsu raksturu un visas preikšrocības. Mūsu uzdevums ir likt Jums justies pārliecināti un izskatīties perfekti!

Mūsu frizētavas pakalpojumi ietver klasiskus vai radošus matu griezumus, skūšanos, ūsu un bārdas modelēšanu, tonizēšanu, kā arī mitrinošas un attīrošas sejas maskas. Papildus pamatpakalpojumiem jūs atradīsit lielu klāstu pasaules zīmolu luksusa produktu par absolūti pieņemamām cenām. Tāpāt, ja vēlāties, meistars sniegs konsultāciju - pastāstīs par Jūsu matu struktūras īpatnībām un izvēlēsies Jums vislabāk piemērotos produktus.

Mēs novērtējam katru klientu un darām visu, lai Jūs vēlētos atgriezties pie mums vēlreiz!

*Pie mums var norēķināties tikai skaidrā naudā.
Ļoti atvainojamies par sagādātajām neērtībām.